Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Liga z nowej perspektywy #20: On mnie strollował – ja strolluje jego

Niestety w LoL-u bardzo często można się natknąć na dość przykre zjawisko. To zjawisko to trollowanie, a także jego pochodna.

Wiem, że do trolli ciężko jest przemówić, ale kompletnie nie rozumiem idei trollowania. Człowiek marnuje swój czas tylko po to, żeby zepsuć innym humor. I nie dość, że nie robi nic produktywnego (a przecież można by zrobić cokolwiek innego) to jest w dodatku zwyczajnie chamski dla innych.

Ale dzisiaj nie do końca chciałem poruszyć temat trollowania samego w sobie, a raczej wspomnieć o “spirali trollowania”. Otóż często zdarza się, że jeśli trafi się nam jedna osoba, która w jakiś sposób trolluje (lub po prostu źle się zachowuje), to ciągnie to za sobą negatywne nastawienie innych.

Ok. rozumiem, że gdy ktoś cię trolluje, to jest to bardzo denerwujące. Ale gdy ty zaczniesz kogoś trollować, gdyż ktoś strollował ciebie, to po prostu nakręcasz tę spirale. Zastanów się, ile osób, które trollują, robi to tylko dlatego, iż ktoś go wcześniej podobnie strollował.

Dlatego nie daj się sprowokować takiemu graczowi i po prostu go ignoruj (a po grze zreportuj). Nie dość, że nie dasz mu satysfakcji (co może spowodować, że odechce mu się kontynuować swój proceder), to samemu nie zaczniesz trollować inynch, znacznie zmniejszając szansę, że ktoś inny będzie dalej nakręcał tę zwariowaną spiralę.

John_Creaven

Dodatkowo, jeśli chcecie przeczytać felieton mojego autorstwa na jakiś temat dotyczący LoL-a zapraszam do napisania tego w komentarzach lub na john_creaven@interia.eu

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.