Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Liga reworków

Po bardzo mocnym roku 2014 (pod względem reworków) Riot nieco zwolnił tempa poprawiania starych postaci, jednak w dalszym ciągu kolejne postacie zostają uaktualniane. Najnowszy patch przyniesie nam kolejne postacie, które dostosowano do obecnych czasów – Gangplanka i Miss Fortune.

Jednakże lista postaci, które przydałoby się zreworkować jest znacznie szersza – wiele postaci wydaje się być nie tylko nieaktualna graficznie, ale co najgorsze – ich skillset jest totalnie przestarzały i wymaga sporych modyfikacji. Dlatego chcielibyśmy poznać Wasze nastroje – które postacie według Was wymagają najszybszych prac i powinny zostać postawione jako priorytet? Osobiście myślę, że należałoby skupić się na trzech głównych reworkach o których mowa była już od dawna. Mówię tu oczywiście o Yoricku, Warwicku oraz Poppy – każda z tych postaci ma swój charakter, a poprawki gameplayu z pewnością dałyby im ponownie światło reflektorów. A Wy? Jak sądzicie?

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.