Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Liga How2Win

W związku z Waszymi licznymi prośbami i sugestiami zdecydowaliśmy się otworzyć mini ligę How2Win. Całość opiera się na idei wyznaczenia przez nas trenera, który weźmie pod swoją opiekę 4 osoby, a następnie dzięki wspólnym treningom i sesjom poprawiającym komunikację, stworzy monolit – drużynę. Zamierzamy uformować 6 drużyny – 4 z nich będą prowadzone przez osoby z redakcji, 2 przez naszych wspaniałych moderatorów forum.

Turniej zostanie rozpoczęty w momencie ogłoszenia drużyn. Treningi, czy omawianie taktyk zależy tylko i wyłącznie od waszego teamu, oficjalne mecze natomiast odbędą się 3, 4, 5, 10, 11, oraz 12 lipca i odbywać się będą na zasadzie best of 3. Rejestracji do turnieju możecie dokonać na naszym forum: Liga H2W – zapisy (uwaga: rejestracje dokonywane w komentarzach pod tym wpisem nie będą brane pod uwagę), aby to zrobić musisz podać następujące informacje:

  • nazwę przywoływacza
  • dywizję
  • drużynę, do której chciałbyś/ chciałabyś dołączyć
  • odpowiedź na pytanie: “Skillset której postaci chciałbyś posiadać w prawdziwym życiu i dlaczego?”

Dodatkowo każda zgłaszająca się osoba powinna dysponować programem Teamspeak oraz posiadać sprawny sprzęt audio (mikrofon obowiązkowy). Dla ułatwienia postanowiliśmy pokrótce przedstawić 8 trenerów uczestniczących w pierwszej edycji:

Kaadzik

Nazwa przywoływacza: Kadzik
Aktualna dywizja: Gold III… for now
Parę słów od siebie: Droga do mojej drużyny jest niezwykle wymagająca i trudna, więc na starcie już sobie odpuść. Po serii ciężkich, karkołomnych i wypełnionych przelewaniem krwi treningów zdziwię się, jeżeli na placu boju zostanie jedna osoba. Niższa dywizja od Diamentu I po prostu nie jest akceptowalna, a szybkość uderzania w klawiaturę nie powinna być mniejsza od 1000/min.
Dobra, to koniec wymagań dla ludzi z ośmioma palcami u prawej nogi. Jeżeli jesteś szczęśliwcem, który nie spełnia tego kryterium, to zapraszam na dobrą zabawę i kilka ciekawych taktyk w mojej ekipie 🙂

Nepalski

Nazwa przywoływacza: Nepalski
Aktualna dywizja: Platyna III
Parę słów od siebie: Dołącz do mojej drużyny. My będziemy Udyrem, a przeciwnicy junglą – wyczyścimy ich.

Sosiu

Nazwa przywoływacza: Sosiu
Aktualna dywizja: Diament V
Parę słów od siebie: W życiu kieruje się mottem “wyżej, dalej, mocniej”. Gwarantuje świetną zabawę, banana na twarzy i jedzenie. ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤLupus

Nazwa przywoływacza: Lupusisko
Aktualna dywizja: Platyna V
Parę słów od siebie: Jeśli szukasz profesjonalizmu, gierek psychologicznych i taktyki rodem z Korei, to wybierz innego trenera. Tu znajdziesz chore zagrania Bardem i atmosferę rodem z Marsa.

Gord0n

Nazwa przywoływacza: Gord0n
Aktualna dywizja: Platyna IV
Parę słów od siebie: Jestem piękny, seksowny i mam ciastka.

RaFel

Nazwa przywoływacza: Rafel
Aktualna dywizja: Gold III
Parę słów od siebie: Gramy dla zabawy, ale każdy lubi wygrywać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kinia

Nazwa przywoływacza: louve
Aktualna dywizja: Gold IV
Parę słów od siebie: Jestem miłą osobą szukającą dobrej zabawy i swojej drużynki marzeń. 🙂 Obiecują wspaniałą atmosferę i fajnie spędzony czas.

Varvadius

Nazwa przywoływacza: Varvadius
Aktualna dywizja: Platyna IV
Parę słów od siebie: Zajrzyj tutaj: Kampania turniejowa – wybierz mnie

Do każdej z drużyn dostać się mogą maksymalnie 4 osoby, więc w przypadku nadwyżki chętnych będziemy sugerować się odpowiedziami na pytanie. Jeżeli zaś któraś z drużyn nie zostanie zapełniona, to zostanie ona zapełniona osobami, dla których zabrakło miejsca w teamach, o które prosili.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.