Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Life is Strange: Before the Storm – Nowa gra z serii już w sierpniu!

Podczas E3 na konferencji firmy Microsoft zapowiedziano Life is Strange: Before the Storm. Gra jest przygodówką podzieloną na epizody. Jej deweloperem jest Deck Nine, natomiast wydawcą Square Enix. Najnowsza odsłona serii ma być prequelem ostatniej części, wydanej w 2015 roku. Pierwszy epizod zostanie udostępniony 31 sierpnia na platformy PC, PS4 oraz XONE.

Life is Strange: Before the Storm

Fabuła nowego Life is Strange odbywa się przed wydarzeniami z pierwszej części. Główną bohaterką jest Chloe Price, a fabuła skupia się na rozpoczęciu znajomości i relacjach jakie łączą protagonistkę z Rachel Amber. Bardzo ważne do odnotowania jest, że bohaterka nie posiada żadnych nadnaturalnych zdolności, czyli podjętych decyzji nie będziemy mogli cofnąć. Ciekawostka – kupując grę w przedsprzedaży na platformie Steam, odblokujemy wyjątkowy klasyczny strój Chloe.

Terminy epizodów

Gra składać się będzie z trzech epizodów. Pierwszy zostanie udostępniony 31 sierpnia. Natomiast następne ukażą się w odstępie około 8 do 10 tygodni od siebie. Dodatkowo powstanie bonusowy epizod p.t. Farewell, w którym gracz będzie mógł wcielić się w znaną z pierwszej części Max Caulfield. Będzie możliwy do zdobycia, dzięki zakupieniu gry w Edycji Deluxe (dzisiejsza cena na Steam – 24,82 euro, czyli około 105 zł).

20-minutowy gameplay (E3 2017)

Cena na Steam - 16,99 euro (około 70 złotych)

Mam nadzieję, że nowa część będzie tak dobra jak poprzedniczka, jeśli nie lepsza. Fani bardzo dużo oczekują, zarówno od fabuły, jak i grafiki, czy soundtracku. Czy Wy również niecierpliwie czekacie na Life is Strange: Before the Storm?

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.