Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Lew kontra wilk – nadciąga nowe wydarzenie

W ostatnim czasie na chińskiej stronie League of Legends pojawiła się tajemnicza grafika będąca najpewniej zapowiedzią nowego wydarzenia. Grafika ta prezentuje się w następujący sposób:

https://sf3-ttcdn-tos.pstatp.com/img/mosaic-legacy/8e0000006294b266f6b5%7E1500x1500_noop.image

Znajdujące się na jej środku słowo tłumaczy się jako “VS”, a biorąc pod uwagę fakt, że przedstawione na niej postacie przypominają wilka i lwa to część osób spekuluje, że wydarzenie to będzie w jakimś stopniu opierać się na pojedynku Warwicka z Rengarem.

Grafika ta pojawiła się również na profilach innych serwerów tym razem już w wersji bez jakichkolwiek napisów, a do tego została ona opatrzona podpisem, który można by przetłumaczyć na “Ponownie dojdzie do starcia dwóch sił: Lew domaga się wiecznej władzy. Wilk spragniony jest wiecznej wojny.”

Póki co nie wiadomo wiele więcej na ten temat poza faktem, że początek wydarzenia planowany jest na 27 czerwca bieżącego roku.

źródło: https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/8pujnv/a_teaser_from_chinese_lol_official_account/ https://twitter.com/LoLGermany/status/1005546209132638210

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.