Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Leona only – Elendix streamuje


Odznaka najlepszej Leony w środkowej części Warszawy

  • Pragniesz poszerzyć swoją wiedzę o bohaterach wspierających?
  • Chcesz obejrzeć stream w wykonaniu czołowego polskiego gracza, który nie tylko pokaże Ci jak grać, ale pokaże też dlaczego grać właśnie tak?
  • Chcesz zobaczyć nieco zapomnianą leona Leonę i jej niesamowite playsy?

Jeśli na którekolwiek z pytań udzieliłeś pozytywnej odpowiedzi zapraszamy Cię na stream “Leona only” w wykonaniu Elendixa. Startujemy o godzinie 14 aby przez kilka gierek pokazać Wam możliwości tego niedocenianego supporta. Sprawdzimy czy będziemy w stanie przedrzeć się przez szeregi wrogów, aby wystawić przeciwnego Ad Carry na łatwy łup naszej drużyny. Przetestujemy wytrzymałość przeciwników oraz celność leonae Zenith Blade’a.

Stream znajdziecie pod adresem:

twitch.tv/reignofelendix


Obrońca ciemiężonych

Elendix jest polskim graczem mainującym supporty. Obecnie gra w czołowej polskiej drużynie Heroes, która znajduje się w Top4 polskich zespołów. Znany jest z prowadzenia bardzo trafnych Tier List supportów, świetnej gry oraz niesamowitego wręcz wygadania.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.