Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

League of Legends połączone z Facebookiem?

Riot co jakiś czas wypuszcza ankiety, w których pyta graczy o zdanie na temat League of Legends. Będąc firmą, która dba o swoich graczy, Riot ustawicznie poprawia rzeczy, które przeszkadzają graczom i stara się poprawić ich doświadczenia związane z graniem. W najnowszej ankiecie użytkownicy pytani są m.in. o połączenie kont facebookowych z kontami w LoL-u.

Tak jak w przypadku poprzednich ankiet (w których Riot pytał m.in. o zainteresowanie nową kategorią skinów – recolorami, o których przeczytacie w temacie: Nowa klasa skinów) nie są znane żadne konkrety, a twórcy League of Legends starają się zbadać grunt pod wprowadzenie nowych opcji. Według spekulacji połączenie z kontem facebookowym ma być nieobowiązkowe, ale samo połączenie ma dawać graczowi dostęp do unikalnej rzeczy w grze (prawdopodobnie skin). Pogłoski mówią o specjalnych opcjach szybkiego udostępniania rozegranych meczów, informowania o zdobytych osiągnięciach (np. pentakille) oraz łatwiejszego wyszukiwania graczy z Twojego regionu.

Poniżej znajdziecie GIF-a, który został stworzony przez jednego z graczy jako komentarz do sytuacji:

źródło: http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/2igard/riot_considering_linking_facebook_to_league

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.