Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

League of Fighters już na grywalnej wersji alpha

Już kilkukrotnie informowaliśmy Was, że powstaje projekt gry pod nazwą “League of Fighters”. Z założenia ma to być bijatyka z postaciami z League of Legends tworzona przez niezależną grupę developerów, która udostępni swój tytuł w wersji free-2-play. Dzisiaj wreszcie przekonaliśmy się, że prace nie tylko nadal trwają, ale są też na dość zaawansowanej wersji alpha.

Zwykle słowa ‘zaawansowany’ i ‘alpha’ nie idą w parze, ale tym razem tak nie jest. Owa alpha jest na tyle solidna, że na AnimeCalifornia 2014 zorganizowano turniej na 55 osób. Poniżej możecie obejrzeć zmagania finałowej czwórki wraz z komentarzem.

Twórcy LoFa nie tylko stworzyli wyżej wspomniany turniej, ale zaprosili też do współpracy dwie bardzo znane postacie (wręcz legendy) ze sceny gier fighterskich – Justina Woonga i Chrisa G. Obydwaj pro gamerzy są zaangażowani w pracę nad League of Fighters i podczas ostatnich testów przekazali podobno bardzo dużo feedbacku, którzy twórcy gry mają wykorzystać.

Data wydania gry początkowo ustalona była na 2014, ale obecnie mówi się o tym, że do końca tego roku dostaniemy tylko wersje alpha dostępną dla szerokiej publiczności.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.