Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

League Director — narzędzie powtórek kamery

LEAGUE DIRECTOR

League Director jest dostępnym do pobrania narzędziem tworzenia zawartości, które przyłącza się do Replay API w League. Odtwórzcie powtórkę z historii meczów, odpalcie League Director i będziecie mieć dostęp do osi czasu, narzędzi kamery, eksportów wideo i więcej.

Do pobrania tutaj.

Dowolnie przemieszczajcie kamerę po mapie, żeby ująć filmowej jakości zagrywki dzięki wsparciu kluczowych klatek. Spowolnijcie powtórkę i przybliżcie na kradzież Barona, która zapewniła zwycięstwo.

Wyświetlcie lub schowajcie elementy mapy. Pozbądźcie się wyskakujących powiadomień komentatora, pasków zdrowia, cząsteczek, interfejsu czy też… Teemo? Zmieńcie nieba na jeden z dostępnych krajobrazów lub zaprogramujcie własne barwy.

Wyeksportujcie swoje dzieło do pliku .webm lub .png, wrzućcie do dowolnego edytora i podzielcie się nim ze światem.

League Director jest źródłem otwartym, co oznacza, że deweloperzy w społeczności mogą stworzyć swoje własne kopie z nowymi funkcjami, zmodyfikować je i wypuścić po swojemu. Pobierzcie i stwórzcie własną wersję z Riot Games Github lub sprawdźcie nasze Replay API na portalu dewelopera Riot. Jeśli chcecie mieć więcej korzyści z tworzenia zawartości, aplikujcie do Programu Partnerskiego League.

League Director jest obecnie dostępny tylko w języku angielskim i kompatybilny z pecetami.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.