Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Królewski Styl – Zagłosujcie

artworks-000036350218-13c57d-crop

Zazwyczaj nie prosimy Was o przysługi – tym jednak razem zdecydowaliśmy się na wyjątek. Misją portalu How2Win jest nie tylko nauka, ale także rozrywka. Poza naturalnym dążeniem do wznoszenia Was na kolejny poziomy elo staramy się sprawiać, aby każdy z Was stawał się zwyczajnie lepszym człowiekiem (nawet jeśli mają nas za to spotkać teksty “ale to już było” przy kolejnym tekście o wpływie psychiki na SoloQ). Nie jest to jednak nasza jedyna misja. Staramy się zapewnić Wam maksymalnie dużo rozrywki związanej z League of Legends. Czemu o tym piszę?

Nasza prośba dotyczy rozrywki właśnie. Wasi LoLowi współgracze (a nasi znajomi) wydają właśnie płytę i jak jeden z wielu zespołów starają się o wygranie jednego z konkursów. Do wygranej potrzeba głosów. Jeśli chcecie pomóc członkom społeczności League of Legends (i być może nakłonić ich wreszcie do nagrania piosenki o LoLu) zapoznajcie się proszę z ich krótką charakterystyką i jednym z utworów. Link do konkursu znajdziecie na spodzie wpisu.Królewski Styl zakwitł przy wtórze pozytywnych i słonecznych wakacyjnych wibracji AD2008. Wtedy powstał pomysł na tworzenie tematycznych i oryginalnych wzorów w tematyce reggae, co zaowocowało stworzeniem autorskich t-shirts. W tym samym czasie wystartowała także strona internetowa poświęcona krajowej scenie reggae, na której można było znaleźć wywiady,recenzje, newsy i teledyski (tutaj możecie zobaczyć archiwalną stronę: krolewskistyl.cal.pl ) A skoro naszym głównym celem było propagowanie pozytywnych treści, to działania Królewskiego Stylu przekształciły się dodatkowo w działalność muzyczną, która z czasem stała się naszą najważniejszą domeną! Był to październik 2009r. i od tego momentu można mówić o prawdziwym początku Królewskiego Stylu 🙂 W połowie 2010r. dołączył do nas Emes i już we trzech pracujemy nad szlifowaniem królewskich hitów 🙂 W grudniu 2010r. w Zion Studio nagrywamy pierwszy utwór pt. Piąty Król na riddimie I Love, który później ukazał się na składance Rasta Squad vol.1 “eReS”. W marcu 2011r.zagraliśmy pierwszy koncert, a dotychczas  występowaliśmy na jednej scenie z takimi składami jak : DIANA LEVI, JUNIOR STRESS & SUN EL BAND, GRUBSON, MAZARI, GREM, JAHBESTIN, itp. Luty 2012 to data premiery miniCD 2011/12 pt.“Królestwo Nadciąga”, które zawiera cztery utwory i jest podsumowaniem dotychczasowego okresu działalności. Wiosną 2012r. Emes wyjeżdza z kraju, więc nasz dwójka – Daniel i Dzendzej tworzy i koncertuje ponownie jako duet mocno wspierany przez producenta/dj’a/wokalistę o ksywie BuA. Dalsza część roku 2012 mija pod znakiem wytężonej pracy na próbach i w studio nagrań oraz na organizacji imprez i koncertowaniu. Na chwilę obecną Królewski Styl ukończył nagrywanie nowego materiału pt. “Duchowa Rebelia” , który będzie miał premierę w październiku 2013 nakładem Not For Slaves Records.

http://www.goodtimeradio.pl/glosuj,KROLEWSKI_STYL,682

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.