Mimo bardzo udanego początku w LCS amerykański Team Dignitas, który wygrał trzy z czterech rozegranych dotychczas spotkań zdecydował się sprowadzić nowego zawodnika, który ma jeszcze bardziej wzmocnić roster reprezentujący tą drużynę w czasie trwającego właśnie spltu LCS.NA.
Nowym graczem Dignitasu został nie kto inny jak występujący na pozycji dżunglera Dong-jin “Helios” Shin, który jeszcze do niedawna reprezentował barwy ekipy Winterfox. Jak część z was pewnie pamięta zawodnik ten był łączony z Dignitasem już w przerwie pomiędzy splitami kiedy to pozytywnie przeszedł on testy w tym zespole i na drodze do sfinalizowania transferu stanęły tylko problemy ze skontaktowaniem się z samym Heliosem, który po testach udał się na urlop do Korei. Transfer ten nie oznacza jednak, że po bardzo dobrym początku z Dignitasem pożegna się dotychczasowy jungler Andrew “Azingy” Zamarripa. Otóż jak się okazuje zespół ten od nadchodzącego tygodnia LCS.NA będzie korzystał z sześcioosobowego rosteru, w którego część wchodziło będzie dwóch wspomnianych dżunglerów. Takie rozwiązanie ma zapewnić drużynie odpowiednią różnorodność taktyk, dzięki której zwiększyć mają się szansę teamu na zakwalifikowanie się do fazy play-off amerykańskiego serii LCS. Wszystko wskazuje na to, że Dignitas będzie mógł skorzystać z usług Heliosa już podczas nadchodzącego trzeciego tygodnia LCS.NA, w czasie którego zespół ten zmierzy się z dobrze prezentującymi się w obecnym splicie Team SoloMid i Gravity (obie te drużyny, podobnie jak Dignitas, wygrały trzy z czterech rozegranych dotychczas spotkań)
źródło: http://www.team-dignitas.net/articles/news/League-of-Legends/7437/team-dignitas-strengthens-na-lcs-lineup-with-helios