Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Koniec Denial.EU?

Wiele wskazuje na to, że drużyna występująca obecnie pod barwami Denial.EU wkrótce ulegnie rozpadowi. Powodem takiej decyzji mają być słabe wyniki osiągane przez ten roster w ostatnim czasie.

Przypomnijmy, w ostatnim czasie DNL odpadło z EU Challanger Series po przegranej 2:0 z polskim Reason Gaming (podczas tego turnieju team ten występował pod nazwą Lublin Shore). Na domiar złego Denial nie udało zakwalifikować się do finału EES (przegrali oni półfinał z Team Rock z wynikiem 2:1).

O ile pierwszy turniej był raczej spisany na straty, gdyż drużyna nie mogła z powodu regulaminu Challanger Series wystąpić w swoim najmocniejszym składzie (były support drużyny – P3rmm, grał na midzie), o tyle mało kto spodziewał się, że nowy roster DNL może odpaść z drugich rozgrywek. To właśnie porażka w EES może być głównym powodem, dla którego ten team zakończy swoją działalność.

Według tych samych doniesień część zawodników tworzących obecny skład Denial zamierza odpocząć od e-sportowej sceny i na razie nie zamierzają szukać sobie nowej drużyny (nie wiadomo jednak o których zawodników chodzi). Sama organizacja najprawdopodobniej już wkrótce zacznie się rozglądać za nowym teamem, który mógłby reprezentować ich barwy.

Obecny (lub były?) roster drużyny prezentuje się następująco:

PolandBabuniaBartosz DzikowskiTop
AustriaXoYnUziEnqiang ZhouJungle
PolandAbariaBogusław DobryniewskiMid
DenmarkK0BBEKasper KobberupAD
PolandSuperAZEPiotr ProkopSupport
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.