Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Komu należą się nagrody na koniec sezonu — aktualizacja

Witajcie!

Dokonujemy zmiany co do tego, komu należą się nagrody na koniec sezonu.

Na początku tego roku zmieniliśmy zasady tak, że nagrody na koniec sezonu były zależne od poziomu honoru, a nie niedawnych kar. W ciągu ostatnich tygodni i miesięcy dotarły do nas wasze opinie, że to dość niefajne spaść do poziomu honoru 0. czy 1. przez ograniczenie czatu w jeden z ostatnich dni sezonu, więc zaoferujemy jednorazowe ponowne przyznanie nagród w grze w lutym 2019. Oto jak to działa:

Jeśli otrzymaliście ograniczenie czatu tylko w ostatnim sezonie i macie poziom honoru 0. lub 1., będziecie mieli okazję, żeby wspiąć się na 2. poziom honoru do 11 lutego 2019. Jeśli będziecie wtedy na 2. poziomie honoru, otrzymacie nagrody okupione waszą krwią, potem i łzami.

Powyższa zasada nie obowiązuje w przypadku jakiejkolwiek surowszej kary, np. dwutygodniowego zawieszenia, kary za używanie botów, podbijania, oszukiwania i banów na stałe. Jeśli otrzymaliście jakiekolwiek inne kary niż ograniczenie czatu, nagrody również się wam nie należą.

Wejście na wyższy poziom honoru w tym czasie jest możliwe, pod warunkiem, że gracie, by wygrać i nie sprawiacie, że inni czują się źle. Powinniście dosięgnąć wymaganego pułapu grając jedynie kilka gier w tygodniu. Pod uwagę brany jest krąg z 2018 r., więc nawet jeśli wasza ranga się zmieni, otrzymacie nagrody w oparciu o to, gdzie skończyliście w listopadzie.

Żeby mieć jasność: honor nadal pozostanie kryterium na potrzeby przyszłych sezonów rankingowych. Rezultaty tego jednorazowego wyjątku mogą być pomocne, jeśli zdecydujemy się na ewentualne ulepszenie doświadczenia dla graczy z poziomem honoru 0. i 1. w przyszłości.

Jak zwykle podzielcie się z nami waszymi opiniami na temat tej zmiany, a jeśli wciąż wspinacie się z 0. lub 1. poziomu honoru, do zobaczenia w lutym!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.