Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Komponujemy idealnego championa

Jakie cechy ma perfekcyjny bohater? Zadaje dużo obrażeń? A może ma w swoim zasobie dużo CC? Każdy z Was znajdzie inną odpowiedź na to pytanie, Chciałbym stworzyć z Wami coś boskiego, bohatera, którym będą zachwycali się wszyscy. Do dzieła!

Zasady zabawy są niezwykle proste. Tworzymy championa, który ma w swoim skillsecie umiejętności innych bohaterów Ligi Legend. Wybieramy sylwetkę jednej postaci (np. Teemo), a potem dobieramy umiejętności. Jedynym ograniczeniem jest to, że Q Waszego bohatera musi odpowiadać Q rzeczywistego championa (tzn. nie można podłożyć dzidy Nidalee pod E, W Lulu pod Q i tak dalej). Umiejętność ostateczna jest przypisana pod R (tak jak w grze). To by było na tyle. Zacznijmy zabawę.

 Azir- Wojownik Mrozu

Pasyw(Odrodzenie)-W chwili śmierci Azir powraca do jajka otrzymując modyfikator do pancerza i odporności na magię równy -40 / -25 / -10 / +5 / +20. Jeżeli jajo przetrwa 6 sekund, Azir się odrodzi. Może to nastąpić jedynie raz na 4 minuty niezależnie od redukcji czasu odnowienia.

Q(Lodowy Strzał)  -Po włączeniu podstawowe ataki Azira  spowalniają cel na 2 sekundy

W(Wrząca Krew)– Azir rozgrzewa krew sojuszniczej jednostki, zwiększając jej prędkość ataku i ruchu na 12 sekund. W momencie, gdy Azir rzuci umiejętność na sojusznika, to również zostaje wzmocniony.

E(Odmrożenie)-Pasywna: Umiejętności i ataki podstawowe Azira oznaczają trafionych wrogów Frost Mrozem na 4 sekundy. Podczas gdy wrogowie są naznaczeni Mrozem, Azir może aktywować Odmrożenie.

Aktywna: Azir usuwa Mróz z oznaczonych wrogów, zadając im obrażenia magiczne i spowalniając ich na 1.5 sekundy

R(Lodowy Grobowiec) -Aktywna (na przeciwniku):Azir zamraża wrogiego bohatera, zadając mu obrażenia magiczne i ogłuszając go na 1.5 sekundy.

Aktywna (na sobie): Azir otacza siebie lodem, unieruchamiając siebie na 2.5 sekundy, stając się niewrażliwa. W trakcie zamrożenia nie może podejmować żadnych czynności.

Mroczny Lód rozprzestrzenia się, zadając obrażenia wrogom w obszarze, a potem pozostaje przez 3 sekundy i spowalnia cele w obszarze.

Właśnie tak może wyglądać przykładowy bohater. Wiem, że mojemu Azirowi daleko do ideału, ale chciałem pokazać Wam jak ma to mnie więcej wyglądać. Pokażcie Waszą kreatywność w komentarzach!

P.S. Postać nie musi być związana z jakimś konkretnym tematem. Ja akurat wplotłem Azira w zimowe tematy, ale Wy możecie mieszać style i umiejętności o różnym pochodzeniu. Dobrej zabawy!

Shikimishi

Powyższy wpis jest mini-blogiem stworzonym przez czytelnika, a redakcja portalu How2Win nie ingerowała w jego treść. Mini-blog jest formą, w której to czytelnicy tworzą treść, którą mogą się podzielić się z szerszym gronem odbiorców. Dział zawierający wszystkie mini-blogi znajdziesz na stronie głównej w zakładce Społeczność lub bezpośrednio pod adresem https://how2win.pl/category/mini-blog/.

Jeśli także chcesz dołączyć do grona twórców Mini-blogów – zapraszamy serdecznie do skorzystania z formularza dodawania wpisu.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.