Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kolejny Koreańczyk sprowadzony do Ameryki – Keane dołącza do Curse

Ae-Young “Keane” Jang dołączy do Curse Academy i wspomoże ten zespół w walce o awans do amerykańskiego LCSu.

Keane był rezerwowym zawodnikiem w Teamie MiG podczas letniej edycji OGN 2013 – nominalnie grał właśnie na górnej alei. Koreańskiego gracza fani e-sportu mogą kojarzyć także z występów w Team Curse OCE, gdzie zawodnik reprezentował formację Curse w jej nowozelandzkiej filii (grał jako mid-laner). Zawodnik znajdował się też na 11 pozycji w koreańskim challengerze w sezonie 3. W obecnym posiada drugie miejsce oraz dwa inne konta wśród pretendentów serweru Oceanii. Władze Curse wydają się bardzo zadowolone z nawiązania współpracy z tym utalentowanym graczem. Natomiast sam zawodnik tak mówi o całym przedsięwzięciu:

Jestem bardzo podekscytowany, że dostałem szansę, by grać o miejsce w amerykańskim LCSie, zaczynając poprzez występy w Curse Academy i grę przeciwko zawodnikom z tego regionu. Czuję się bardzo pewnie w obecnej mecie, co może pomóc mojemu zespołowi w fazie draftu i lepszej grze taktycznej.

Gracz dodaje:

Moim celem jest zdobycie tytułu pretendenta na amerykańskim serwerze do końca tego tygodnia. Mam także nadzieję na podjęcie rywalizacji o pierwsze miejsce w Challengerze do końca miesiąca. Oczywiście, będę też kontynuował oglądanie i analizowanie gier i robienie wszystkiego, by pomóc Curse Academy w rozwoju.

Keane zagra już w meczu o trzecie miejsce amerykańskiego Challenger Series (19 czerwca), w którym Curse Academy zmierzy się z Frank Fang Gaming (zespół Niena). Jego próby dostania się do kręgu pretendenta możecie podziwiać na platformie Azubu: Azubu.tv/keane.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.