Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kolejny eksperyment dotyczący Team Buildera i informacje o skinach do wardów


Riot zdecydował się przeprowadzić kolejny eksperyment związany z Team Builderem tym razem dotyczący graczy, którzy nie osiągnęli jeszcze 30 levela. Dotychczas Team Builder był dostępny tylko dla graczy, którzy posiadali przynajmniej 25 level jednak obecne Riot jest już gotowy na udostępnienie go reszcie graczy. Aby pomóc początkującym graczom wraz z udostępnieniem wszystkim Team Buildera Riot zmieni także levele po osiągnięciu, których odblokowane zostaną poszczególne kolejki. Zanim przejdziemy do nowej rozpiski leveli warto zaznaczyć, że eksperyment ten będzie trwał przez 3 tygodnie, po których przeprowadzona zostanie analiza zgromadzonych danych.
Level 1 – Dostępne tryby gry: Tutorial, Battle Training i Co-op vs AI
Level 3Team Builder zostanie odblokowany
Level 5Howling Abyss (ARAM) zostanie odblokowany
Level 10Dominion, Twisted Treeline i Summoner’s Rift (zarówno blind jak i draft pick) zostaną odblokowane
Level 30 – Rankedy zostaną oblokowane


Patch na PBE z 29 kwietnia zawierał (po za zmianami opisanymi w osobnym newsie) także pewną modyfikacje Pantheona jednak jako, że zmiana ta nie została zawarta w opisie umiejętności bardzo możliwe, że jest to zwyczajny bug. Zmiana, o której mowa wygląda tak:
Aegis Protection (Pasyw) – Od teraz pasyw ten jest aktywowany tylko po 4 autoattackach (używanie umiejętności już się nie wlicza)/ W tej postaci już nie resetuje tej umiejętności


Na forum LoLa poruszony w stronę Riotu wyprowadzone zostało pytanie Czy skiny na wardy nie powinny również obejmować wardów z trinketów? Oto odpowiedź jednego z pracowników Riotu
Właściwie już trochę na ten temat dyskutowaliśmy.
Zasugerowałem dodanie prostego efektu, który odróżni zwykłe wardy od tych z trinketów co spowoduje, że faktycznie będziemy mogli sprawić, że wardy na skiny będą dotyczyć także tych z trinektów. Osobiście mam wrażenie, że wprowadzenie trinketów z wardami spowodowało, że znacznie spadła wartość skinów na wardy (powinniśmy coś z tym zrobić).

Z pomniejszych informacji JxE zapowiedział, że po ostatnich zmianach Kassadin jest obecnie wysoko na liście postaci, które otrzymają VU.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.