Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kolejne zmiany w Misfits przed 9 tygodniem LEC

Już dzisiaj rozpocznie się ostatni tydzień części zasadniczej letniego splitu LEC 2019, do którego Misfits Gaming podejdzie z kolejnymi zmianami w swoim składzie.

W stosunku do poprzedniego tygodnia miejsce w podstawowym składzie tej drużyny utraci Mads “Doss” Schwartz, który dołączył do drużyny właśnie przed poprzednim tygodniem, w którym to zaliczył on swój oficjalny debiut w LEC. W jego miejsce ponownie do wyjściowego rosteru powróci Fin Aleksi “H1IVA” Kaikkonen.

Zmiany te nie wydają się jednak być jakoś bardzo istotne dla samej drużyny biorąc pod uwagę fakt, że Misftis nie ma już nawet matematycznych szans na zakwalifikowanie się do fazy playoff. Zespół ten może jeszcze sporo zmienić natomiast jeśli chodzi o pozycje pozostałych drużyn, jako że jego przeciwnikami w tym tygodniu będą odpowiednio – Team Vitality, które ciągle walczy o zagwarantowanie sobie miejsca w fazie playoff, a także Splyce, które ciągle ma szansę na zajęcie miejsca gwarantującego rozpoczęcie występów w playoffach dopiero od półfinałów.

źródło: =https://twitter.com/MisfitsGG/status/1162037943965499400?s=19

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.