Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kolejne zmiany Skarnera, drobna zmiana Quinn


Ostatnio wprowadzony rework Skarnera spotkał się z niezbyt ciepłym przyjęciem ze strony community. Wiele osób zarzucało, że zmiany te tak naprawdę osłabiły tylko tę postać. Z tego powodu już wkrótce powinniśmy zobaczyć pewne zmiany w E tej postaci. Dodatkowo Riot obiecuje cały czas monitorować stan Skarnera i w razie czego wprowadzać kolejne zmiany wraz z nadchodzącymi patchami.


W nadchodzącym patchu Quinn otrzyma drobną zmianę związaną z jej umiejętnością pasywną. Po patchu 4.4 na pasku z umiejętnościami będzie występował widzialny timer pokazujący czas pozostały do momentu następnego użycia pasywu.

Dodatkowo jeden z pracowników Riotu przyznał, że większe zmiany Quinn także są planowane, jednak z powodu bardzo małej ilości czasu nie trwają nad nimi obecnie żadne prace.


Wiele wskazuje, że w nowym patchu zostanie naprawiony bug powodujący niemożność użycia Flasha po zabiciu przeciwnika za pomocą ultimate, występujący podczas grania Fiorą.

 

 


IronStylus, jeden z pracowników Riotu, poruszył temat ewentualnego VU Jax’a. Wygląda na to, że nie ma co liczyć na takowe zmiany w najbliższej przyszłości, a przynajmniej do kwietnia, ponieważ Riot ma już ułożony plan działania jeśli chodzi o zmiany. Dodatkowo pracownicy Riotu uważają, że istnieją postacie, które znacznie bardziej potrzebują takowych zmian. IronStylus w tym samym poście zaznaczył, iż ewentualne zmiany będą tylko wizualne i prawie na pewno nie dotkną aspektu gameplayu.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.