Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kolejne informacje o przyszłych składach Schalke, MAD Lions i Vitality

W ostatnim czasie pojawiła się kolejna porcja doniesień związanych z ruchami transferowymi jakie zajdą w składach zespołów rywalizujących na co dzień w LEC.

Pierwsza informacja dotyczy FC Schalke 04, które nieoficjalnie miało zakończyć transakcję wykupu koreańskiego supporta Hana “Dreams” Min-kooka z SK Gaming. Organizacja maiła również zdecydować o pozostaniu na kolejny sezon w wyjściowym składzie mid lanera Felixa “Abbedagge” Brauna, który w poprzednim sezonie zadebiutował w LEC, nie prezentując jednak od razu takiego poziomu jakiego oczekiwali by fani. Te informacje w połączeniu z potwierdzonymi już informacjami o przedłużeniu kontraktu z organizacją przez Andreia “Odoamne” Pascu i niepotwierdzonych jeszcze informacjach o pozyskaniu Konstantinosa-Napoleon “FORG1VEN” Tzortziou , oznaczają że zespół by skompletować skład na sezon 2020 musi jeszcze jedynie pozyskać junglera.

Kolejne doniesienia związane są ze składem MAD Lions, które to zastąpi w lidze Splyce. Już od dawna wiadomo, że w tym zespole dojdzie do sporej rewolucji w składzie, bo o ile właściciel obu organizacji jest taki sam to jedynym zawodnikiem z poprzedniego składu Splyce, który będzie reprezentować barwy MAD Lions jest mid laner Marek “Humanoid” Brázda. Planem organizacji jest by do Czecha dołączyli praktycznie sami debiutanci na najwyższym poziomie rozgrywkowym i tak wśród nich znajdzie się Andrei “Orome” Popa (top laner występujący ostatnio właśnie w MAD Lions w hiszpańskiej lidze), Zhiqiang “Shadow” Zhao (jungler ostatnio reprezentujący barwy mousesports w niemieckiej lidze), Matyáš “Carzzy” Orság (bot laner również grający w niemieckiej lidze w barwach BIG), a także Norman “Gistick” Kaiser (podobnie jak Shadow reprezentujący ostatnio barwy mosesports).

Ostatnie informacje dotyczą Team Vitality, w którym to też mają zajść spore zmiany. Według najnowszych doniesień względem poprzedniego sezonu zespół ten planuje pozostawić jedynie występującego na górnej alei Lucasa “Cabochard ” Simon-Mesleta, a także wspierającego Jakuba “Jactroll” Skurzyńskiego. Wcześniejsze doniesienia informowały również o tym, że do zespołu dołączyć mają również Aljoša “Milica” Kovandžić i Markos “Comp” Stamkopoulos . Teraz natomiast poinformowano, że skład zespołu uzupełni jungler dotychczas występujący w drugim zespole organizacji Duncan “Skeanz” Marque. Zmiany w Vitality mają zajść również w sztabie szkoleniowym, jako że na nowym głównym trenerem mianowany ma zostać Hadrien “Duke” Forestier współpracujący w tej roli przez dwa ostatnie role w Splyce.

źródło: =https://www.espn.com/espn/now?nowId=21-41085450-4 https://www.espn.com/espn/now?nowId=21-41085448-4 https://www.lequipe.fr/ https://www.espn.com/espn/now?nowId=21-41085447-4

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.