Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kolejna potęga poza World Finals

Kolejna potęga z sezonu 2. zaprzepaściła swoje szansę na wyjazd do Los Angeles na światowe finały. Team World Elite, bo o nich mowa, ukończył sezon regularny w LPL Summer na 4. miejscu za Royal Club Huang Zu oraz Positive Energy, przez co nie dostali się do regionalnych finałów, które rozpoczną się w przyszłym tygodniu.

Chiński system działał w ten sposób, że do playoffów o grę na World Finals awansowały po dwie drużyny z LPL Spring (Invictus Gaming oraz OMG) oraz LPL Summer. World Elite było bardzo blisko awansu, skończyli z takim samym bilansem co PE oraz Royal Club, jednak zadecydowały bezpośrednie mecze w których lepsi byli ich przeciwnicy.

LPL Summer 2013
1.OMGlogo std.png OMG (awans z LPL Spring)17-481%
2.RoyalClubLogo std.png Royal Club Huang Zu13-862%
3.PositiveEnergyLogo std.png Positive Energy 13-862%
4.Welogo std.png Team WE13-862%
5.IGlogo std.png Invictus Gaming (awans z LPL Spring)10-1148%
6.LMQ TClogo std.png LMQ Tian Ci8-1338%
7.YGlogo std.png Young Glory8-1338%
8.Energy Pacemakerlogo std.png Energy Pacemaker.HK2-1910%

Team WE przez cały poprzedni rok trzymało się, jak zresztą mówi ich nazwa, w światowej czołówce. Był również czas na początku sezonu 3., gdzie uważani byli za najlepszą ekipę na świecie. Misaya oraz WeiXiao dołączyli do grona innych supergwiazd, takich jak Froggen, Doublelift, Edward czy Maknoon, którzy finały będą oglądać z domu lub co najwyżej z poziomu widowni.

Oprócz WE, na finałach nie zobaczymy też między innymi Taipei Assassins, Evil Geniuses, Counter Logic Gaming lub którejś (lub być może obu) z ekip CJ Entus Frost/Blaze.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.