Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kolejka rotacyjnych trybów gry znów jest aktywna!

Rotacyjne tryby gry zapewniają unikalne podejście do klasycznej formuły League – od pierwotnego, pełnego klonów Jeden za wszystkich aż po piaskowe pole walki Wyniesienia. Nadszedł czas na pojawienie się w rotacji kolejnego trybu gry: dostępny jest już Hexakill: Twisted Treeline.

Pochylmy się na chwilę nad podstawowymi informacjami o tym trybie, aby odświeżyć wam pamięć:

  • rozgrywka odbywa się na Twisted Treeline, a więc mamy ołtarze do przechwycenia i Nexus do wysadzenia;
  • to Hexakill, dlatego macie w drużynie sześciu bohaterów zamiast trzech.

Podobnie jak w przypadku wszystkich trybów gry w kolejce rotacyjnej, również tutaj tak dostosowaliśmy maestrię bohaterów, abyście mogli zdobywać do niej punkty. Możliwe będzie też zdobywanie kluczy za zwycięstwa oraz skrzyń z łupami za otrzymywane przez was (albo przez członków waszej grupy) oceny S-, S i S+.

Hexakill: Twisted Treeline jest już dostępny i pozostanie aktywny do niedzielnego wieczora (tryb wyłączymy wczesnym rankiem w poniedziałek, najpewniej pomiędzy 1:00 a 3:00 godziną).

W następny weekend przyjdzie czas na tryb Jeden za Wszystkich, kolejne będzie Wyniesienie, a za trzy tygodnie powróci Ultra Rapid Fire. Jeśli będziecie potrzebowali przypomnieć sobie zasady któregokolwiek z trybów gry, zaglądajcie co piątek na leagueoflegends.com, gdzie będziemy przypominali najważniejsze informacje, podobnie jak powyżej.

Na przestrzeni najbliższych kilku miesięcy będziemy eksperymentowali z kolejką rotacyjnych trybów gry. Możemy np. uruchomić ją na dłuższy okres w zależności od tego, jak bardzo będzie popularna czy też zmienić dostępne tryby albo ich kolejność. Jak zawsze czekamy na wasze uwagi i opinie, także dajcie nam znać, co myślicie. Bawcie się dobrze i powodzenia – w ten weekend zapewnimy wam na Twisted Treeline dodatkowych graczy!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.