Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kolejka rotacyjnych trybów gry znów jest aktywna!

Dodatkowe tryby gry zapewniają unikalne podejście do klasycznej formuły League — od pierwotnego, pełnego klonów Jeden za Wszystkich, aż po szaleńczą magię Ultra Rapid Fire. Nadszedł czas na pojawienie się w rotacji kolejnego trybu gry: dostępne jest już Wyniesienie!

Pochylmy się na chwilę nad podstawowymi informacjami o tym trybie, aby odświeżyć wam pamięć:

  • inaczej niż na Summoner’s Rift, nie możecie tak po prostu wyjść z bazy, żeby dostać się do walki. Do teleportacji konieczne jest użycie talizmanu Złotej Transcendencji albo kliknięcie prawym klawiszem w platformę;
  • gra polega na zdobywaniu punktów; zwycięża drużyna, która pierwsza zbierze ich 200;
  • zabójstwa przyznają 1 punkt, zdobycie relikwii Shurimy daje 3 punkty, zadanie śmiertelnego ciosu Wyniesionemu bohaterowi zapewnia 5 punktów, a zabójstwa zdobywane, będąc w stanie Wyniesienia, przyznają 2 punkty;
  • Wyniesienie osiąga się, likwidując Pradawnego Wyniesionego Xeratha, który znajduje się na środku mapy (Xerath pojawia się ponownie, kiedy zginie Wyniesiony bohater);
  • bądźcie ostrożni przy atakowaniu Wyniesionego — aby go pokonać i zdobyć wzmocnienie potrzebny będzie cały zespół;
  • wzmocnienie wynikające z Wyniesienia może budzić grozę — zapewnia dodatkowe zdrowie i nieskończoną manę, zwiększa również obrażenia od ataku, moc umiejętności, przebicie pancerza oraz przebicie odporności na magię, a także skraca czas odnowienia;
  • bonusy te mają swoją cenę — leczenie i efekty regeneracji są o połowę słabsze, a przeciwny zespół przez cały czas widzi Wyniesionego bohatera.

Poprawiliśmy trochę efekty wizualne oraz tak dostosowaliśmy maestrię bohaterów, abyście w nowym trybie mogli zdobywać do niej punkty. Możliwe będzie też zdobywanie kluczy za zwycięstwa oraz skrzyń z łupami za otrzymywane przez was (albo przez członków waszej grupy) oceny S-, S i S+, ale ponieważ jest to RTG, nie możecie zdobywać tokenów maestrii 6 lub 7 poziomu.

Wyniesienie jest już dostępne i pozostanie aktywne do poniedziałkowego wieczoru (tryb wyłączymy wczesnym rankiem we wtorek, najpewniej między 1:00 a 3:00 godziną).

Jeśli będziecie potrzebowali przypomnieć sobie zasady któregokolwiek z trybów gry, zaglądajcie co piątek na leagueoflegends.com, gdzie będziemy przypominali najważniejsze informacje, podobnie jak powyżej.

W ramach naszych nieustannych starań, by odświeżać RTG, rozpoczynamy ten tydzień od Wyniesienia i zmiany w Wyniesionym Xeracie. Mamy nadzieję, że teraz będziecie go atakować bez zahamowań, by stać się Wyniesionym bóstwem/bestią/człowiekiem/stworzeniem, którym zawsze pragnęliście się stać. Ruszajcie naprzód. ZA SHURIMĘ!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.