Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kolejka rotacyjnych trybów gry znów jest aktywna!

Dodatkowe tryby gry zapewniają unikalne podejście do klasycznej formuły League — od pierwotnego, pełnego klonów Jeden za Wszystkich, aż po szaleńczą magię Ultra Rapid Fire. Nadszedł czas na pojawienie się w rotacji kolejnego trybu gry: Legenda o Królu Poro jest już dostępna!

Powtórzmy podstawowe informacje o tym trybie, aby odświeżyć wam pamięć:

  • Podczas gry towarzyszyć wam będzie dwóch kumpli poro, którzy pomogą wam wywołać majestatycznego króla Poro i współpracować z nim.
  • Król Poro to bardzo stylowy superstwór, który leczy waszą drużynę, odnawia manę i zadaje obrażenia obszarowe, jednocześnie spuszczając królewski łomot wrogim wieżom.
  • Król będzie prowadził oblężenia, dopóki jego przeciwnicy nie dopuszczą się na nim koszmarnego królobójstwa.
  • Używajcie „Rzutu Poro”, aby rzucić swoim futrzanym kumplem. Jeśli wasz mały przyjaciel trafi w cel, będziecie mogli ponownie użyć „Rzutu Poro”, aby wykonać „Doskok Poro”, który wyśle was w stronę pechowego przeciwnika.
  • Kiedy wasza drużyna zbierze 10 trafień „Rzutem Poro”, na mapie z przytupem zamelduje się nie kto inny, jak król Poro we własnej osobie — i niezwłocznie rozpocznie swą królewską demolkę.
  • Kiedy wasza drużyna przywoła króla Poro, nie zapomnijcie użyć „Do Króla!”, aby zamienić się w jednego z wiernych (puchatych) poddanych króla i stanąć u jego boku.

Nie zapomnijcie, że możecie używać sygnałów na królu, co ułatwia koordynowanie wspólnych oblężeń lub ataków skierowanych przeciwko jego królewskiej mości. Podobnie jak w przypadku wszystkich trybów gry w kolejce rotacyjnej, również tutaj tak dostosowaliśmy maestrię bohaterów, abyście mogli zdobywać do niej punkty. Możliwe będzie też zdobywanie kluczy za zwycięstwa oraz skrzyń z łupami za otrzymywane przez was (albo przez członków waszej grupy) oceny S-, S i S+.

Legenda o Królu Poro jest już dostępna i pozostanie aktywna do wieczora w poniedziałek (tryb wyłączymy wczesnym rankiem we wtorek, najpewniej między 1:00 a 3:00 godziną).

Na przestrzeni najbliższych kilku miesięcy będziemy eksperymentować z kolejką rotacyjnych trybów gry, zmieniając dostępne tryby albo ich kolejność. Jak zawsze czekamy na wasze uwagi i opinie, więc dajcie nam znać, co myślicie. Dobrej zabawy i powodzenia, spotkamy się na pokrytym śniegiem polu bitwy Legendy o Królu Poro!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.