Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kolejka rotacyjnych trybów gry znów jest aktywna!

Dodatkowe tryby gry zapewniają unikalne podejście do klasycznej formuły League — od pierwotnego, pełnego klonów Jeden za wszystkich aż po piaskowe pole walki Wyniesienia. Nadszedł czas na pojawienie się w rotacji kolejnego trybu gry: powraca Oblężenie Nexusa.

Musicie odświeżyć sobie pamięć o nowych machinach oblężniczych lub szukacie strategii i sugestii związanych z bohaterami? Odwiedźcie stronę Oblężenia Nexusa, która znajduje się tutaj! Tylko zignorujcie te, hmm, przeterminowane terminy — Oblężenie Nexusa jest już dostępne i pozostanie aktywne do poniedziałkowego wieczoru (tryb wyłączymy wczesnym rankiem we wtorek, najpewniej między 1:00 a 3:00 godziną).

Jak zwykle będziemy eksperymentować z kolejką rotacyjnych trybów gry i z przyjemnością zapoznamy się z waszymi opiniami. Bawcie się dobrze i powodzenia!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.