Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kolejka rotacyjnych trybów gry znów jest aktywna!

Rotacyjne tryby gry zapewniają unikalne podejście do klasycznej formuły League — od piaskowych pól walki Wyniesienia aż po szaleńczą magię Ultra Rapid Fire. Nadszedł czas na pojawienie się w rotacji kolejnego trybu gry: Draft Nemezis jest już dostępny!

Powtórzmy podstawowe informacje o tym trybie, aby odświeżyć wam pamięć:

Draft Nemezis stawia na głowie wybór bohaterów: zamiast wybierać własnych bohaterów, wskazujecie, którymi bohaterami zagrają wasi przeciwnicy. Używając połączonej puli bohaterów swojej drużyny, każdy wybiera bohatera dla przeciwników. Na przykład, jeżeli jesteś w niebieskiej drużynie i tylko Dawid z twojej drużyny ma Nidalee, każdy członek twojego zespołu może dać czerwonym szaloną kociarę, nawet jeśli sam jej nie ma.

Podobnie jak w przypadku wszystkich trybów gry w kolejce rotacyjnej, również tutaj tak dostosowaliśmy maestrię bohaterów, abyście mogli zdobywać do niej punkty. Możliwe będzie też zdobywanie kluczy za zwycięstwa oraz skrzyń z łupami za otrzymywane przez was (albo przez członków waszej umówionej grupy) oceny S-, S i S+, ale ponieważ jest to RTG, nie możecie zdobywać tokenów maestrii 6 lub 7 poziomu.

Jak zawsze czekamy na wasze uwagi i opinie, więc dajcie nam znać, co myślicie. Dobrej zabawy i powodzenia!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.