Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kikis w ex-MyMie

Odejście z mousesports nie jest jedyną zmianą jaka w ostatnim czasie dotknęła ex-MyM. Drużyna ta szykuje się do występów w aż trzech turniejach (Black Monster Cup, ESL Euro Series no i EU Challanger Series), a tymczasem w jej składzie doszło do pewnych zmian.

Z ekipą pożegnał się młody Konrad “KonDziSan” Sopata, a w jego miejsce do drużyny dołącza Mateusz “Kikis” Szkudlarek, mający za sobą występy w takich zespołach jak: Denial Esports, Pulse Esports, Heroes Team, Dexter is actually evil czy starego mousesports. Według oficjalnego oświadczenia, mimo tego iż KonDziSan prezentował się ostatnio naprawdę dobrze, ten ruch był konieczny ze względu na to, że w drużynie nie było zawodnika, który umiałby poprowadzić grę (Kikis wydaje się posiadać tę cechę, a także dysponuje znacznie większym doświadczeniem od swojego młodszego poprzednika).. Podobnie jak w poprzednich sezonach (kiedy to Mateusz pełnił rolę suba w MyMie i Roccat’cie) gracz ten będzie łączył rolę pełnoprawnego zawodnika w amatorskim zespole z rolą suba w LSCowym teamie.Niewykluczone, że w nadchodzących turniejach nie zobaczymy Jakuba “Kubona” Turewicza, który obecnie zmaga się z problemami zdrowotnymi (na razie nie wiadomo o jak poważnych problemach jest mowa). Z tego powodu do ex-Mymu dołączył Mateusz “Jokieez” Karczewski, znany z występów w Pulse Esports (wcześniej Heroes Team, GF-Gaming, Team Mistral) czy w drużynie Czara występującej pod nazwą “Mamylejta” (ostatnio zawodnik przestał grać z ą ekipą, a zastępuje go w niej gracz o nicku FireFawkes), który będzie pełnił rolę suba (co oznacza, że to on będzie zastępował Kubona, aż ten nie wyzdrowieje).

Obecny skład ex-MyMu prezentuje się tak:

PolandKubonJakub TurewiczTop
PolandKikisMateusz SzkudlarekJungle
PolandTakeFunRafał GórniakMid
PolandMaklerMarek KukierAD
PolandLibikMarek KręgielSupport
PolandJokieezMateusz KarczewskiSub
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.