Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kikis opuszcza szeregi Rogue

Wiosenny split LEC 2019 zdecydowanie nie należał do udanych dla Rogue, które zajęło ostatnie miejsce w tych rozgrywkach wygrywając zaledwie 2 z 18 rozegranych przez siebie spotkań.

W związku z tym zespół ten zdecydował się już teraz poczynić pierwszą zmianę w swoim składzie. Dzisiaj za porozumieniem stron z organizacją rozstał się bowiem nasz rodak występujący na pozycji junglera Mateusz “Kikis” Szkudlarek, który obecnie rozpoczął proces poszukiwania sobie nowej drużyny występującej na pozycji LEC lub LCS.

W jego miejsce do pierwszego składu z akademii awansować ma inny Polak Kacper “Inspired” Słoma, który przez wiele osób uznawany był za jednego z najbardziej utalentowanych junglerów w Europie nie występujących w LEC.

Póki co nie wiadomo czy jest to jedyny ruch na jaki zdecyduje się w tej przerwie pomiędzy splitami Rogue, a także kto zastąpi Inspireda w występującej w Ultralidze akademii.

źródło: =https://reddit.com/r/leagueoflegends/comments/bk07lm/rogue_mateusz_kikis_szkudlarek_mutually_agree_to/ https://rogue.gg/news/rogue-mateusz-kikis-szkudlarek-mutually-agree-to-part-ways

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.