Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

[Aktualizacja] Karma kolejnym kandydatem do otrzymania nowej animacji biegu

W ostatnim czasie jeden z animatorów pracujących dla Riot Games skupiał swoją uwagę na aktualizacji animacji chodzenia rozmaitych postaci. Jak się okazuje kandydatem do otrzymania takich zmian jest Karma.

Jej sytuacja jest jednak o tyle ciekawa, że zaprezentowana poniżej animacja celowo jest znacznie szybsza od tej dostępnej na serwerach live. W związku z tym obecnie rozważana jest możliwość wprowadzenia nowej animacji tylko dla biegu z odpowiednią prędkością poruszania się, podczas gdy w przypadku poruszania się z normalną prędkością odgrywana byłaby dotychczasowa animacja.Póki co nie zdecydowano jeszcze, który scenariusz będzie najlepszy.

Aktualizacja: Jak się okazuje jeszcze następnym kandydatem do otrzymania nowej animacji biegu jest Alistar. W jego przypadku również rozważany jest scenariusz, w którym nowa animacja dodana zostanie tylko jako animacja biegu z odpowiednią prędkością. Bieg ten prezentuje się nastepująco:

Aktualizacja 2: Animator zaproponował również kolejną wersję animacji biegu dla tej postaci, która rozważana jest również pod kątem bycia animacją E tej postaci:

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.