Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

k0u wraca do Cloud 9 Eclipse, a Bjergsen do USA


W europejskiej dywizji Cloud9 doszło do kolejnej zmiany. Po krótkiej przerwie do drużyny powraca Tri Tin “k0u” Lam, co oznacza iż z drużyną szybko żegna się Dietrich “Ihazballz” Russmann. Nie wiadomo z jakiego powodu zdecydowano się ponownie wymienić junglera, ani z jakim zawodnikiem C9 zdecyduje się grać w przypadku zakwalifikowania się do eliminacji LCS (powodem odejścia k0u był wiek nie pozwalający mu grać właśnie w tym turnieju).

 

 

 

Tymczasem pojawiła się informacja że 5-letnia wiza Bjergsena została zakceptowana, a sam zawodnik ma wrócić do ameryki 18 marca. Oznacza to, że będzie mógł on pomóc swojej drużynie już w czasie następnego tygodnia amerykańskich LCS (z powodu IEMu w obecnym tygodniu nie ma ani amerykańskich ani europejskich LCSów). Powrót Bjergsena będzie z pewnością wzmocnieniem dla TSMu choć trzeba przyznać iż Reginald spisał się jako sub naprawdę dobrze (został MVP 8 tygodnia)

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.