Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Juleczka

Cześć i czołem! Jestem Juleczka i uwielbiam grać w gry. Miałam z nimi styczność od małego (dzięki tato) i do tej pory są moim ulubionym sposobem na spędzanie wolnego czasu. W samego lola gram od końcówki pierwszego sezonu. To tez była miłość od pierwszego wejrzenia. Na początku grałam tylko dla rozrywki, ze znajomymi, ale potem zapragnęłam osiągnąć więcej. Znalazłam damski team i postanowiłam rozwijać w nim swoje umiejętności. Obecnie mamy za sobą wzloty i upadki, ale prężnie się rozwijamy i pniemy do przodu.

Dlaczego postanowiłam streamować? Ponieważ kocham się smiać!;3 I podobno mam ten śmiech całkiem zaraźliwy. Chodzą także słuchy, że emanuje nieograniczonymi zasobami pozytywnej energii, która sprawa że humor sam staje się lepszy. Czy to prawda? No cóż, sam musisz sprawdzić ;>

Chce po prostu stworzyć miejsce, do którego można zajrzeć i na chwilę zapomnieć o swoich problemach, lub po prostu wejść i pośmiać się z moich “plejsów”, które nie zawsze wychodzą mi tak jakbym tego chciała. Dlatego przede wszystkim stawiam na miła atmosferę i luźne podejście do gry. W planie mamy moje dzielne próby wbicia jak najwyższej dywizji i gry z widzami na odstresowanie.

Nie czekaj już ani chwili dużej! Wpadnij na mojego streama i pozwól mi sprawić, że się uśmiechniesz ;3

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.