Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Koreańczycy w brazylijskim zespole, MakNooN trenerem

Dość niespodziewane do brazylijskiego paiN Gaming dołączyło dwóch koreańskich graczy – Kim “JJOO” Joo-sung i Han “Lactea” Gihyun. Największą niespodzianką jest jednak fakt, że do drużyny doszedł także sławny na międzynarodowej scenie Yoon “MakNooN” Ha-woon, który w drużynie będzie pełnił rolę trenera.

Miejsce dla nowych zawodników zrobiło się po tym jak 15 Maja z teamem pożegnali się gracze pełniący dotychczas rolę supporta i toplanera – Gustavo “Minerva” Alves oraz  Fabio “Venon” dos Santos.

Ciężko stwierdzić jak właściwie będzie wyglądał nowy roster. W końcu nowi zawodnicy dotychczas występowali na dolnej alei (JJOO jest supportem, a Lactea to ADC), a w drużynie wakat był przecież na topie i supporcie.

Jako, że obaj Koreańczycy grali już ze sobą w barwach Midas FIO, to najprawdopodobniej to oni zajmą miejsce na bocie, jednak nie wiadomo co w takim przypadku stanie się z dotychczasowym ADC, którym jest Marcelo “owN” Shiwa (w tym scenariuszu może on albo odejść z drużyny albo przenieść się na topa).  Jeśli chodzi o doświadczenie nowych graczy, to poza wspomnianymi już występami w jednym teamie, JJOO ma za sobą występy w KT Rolster Arrows.

Celem postawionym przed drużyną jest dostanie się na Mistrzostwa Świata sezonu 4, a nowi zawodnicy, którzy wkrótce dołączą do ekipy w Brazylii, mają w założeniu pomóc w jego osiągnięciu (MakNooN zostaje w Korei i będzie trenował drużynę na odległość).

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.