Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Jak wygrać telewizor, czyli premiera How2WinTV!

Niecały tydzień temu zaprezentowaliśmy Wam nowo powstałe forum (forum.how2win.pl) jako element rozszerzania naszej działalności i budowania lepszych relacji z Wami – czytelnikami.

Dzisiaj również pragniemy ogłosić początek nowego rozdziału w historii How2Win. Oto moment, w którym czytelnik staje się widzem. Oto moment, w którym oficjalnie chcemy Was poinformować – How2WinTV startuje już w sobotę.

Zadaniem How2WinTV jest przede wszystkim transmisja najważniejszych rozgrywek w świecie e-sportu z polskim komentarzem. I to nie byle jakim. Stream będzie obsługiwać ekipa znana Wam z GrompTV. Ich doświadczenie, pasja i wiedza zdobyta na temat związany z prowadzeniem tego typu przedsięwzięcia, pozwoliła wykluczyć często pojawiające się w obszarze tej działalności błędy. Ze starego Ponurnika wyciągnęliśmy tylko to co najlepsze. Dodając do tego to, co najlepsze w H2W – czyli naszą społeczność, jesteśmy przekonani, że wspólnie stworzymy coś wyjątkowego. Coś, co nie tylko zapisze się na kartach historii naszego portalu, ale coś o czym będzie głośno w całej branży.

Znajdziecie u nas cykliczny serwis informacyjny, autorskie programy, streamy z naszych Niedzielnych Potyczek i wszystko inne na co tylko będzie miała ochotę nasza widownia. Za nasz główny cel stawiamy sobie tworzenie tego z Wami i dla Was, dlatego najważniejsza w całym projekcie będzie komunikacja z widzami. Niebawem na naszym forum zorganizujemy AMA z komentatorami H2WTV, gdzie będziecie mogli zapytać o wszystko związane z tym przedsięwzięciem oraz sugerować co jeszcze moglibyśmy dodać, by umilić Wam czas spędzony w naszym towarzystwie.

To nie będzie zwykła transmisja. Studio, profesjonalni komentatorzy, znani w świecie e-sportu goście, konkursy z nagrodami – to tylko mały procent tego, czego będziecie mogli u nas doświadczyć.
H2W to głównie League of Legends, więc początkowo ramówka naszej telewizji będzie w dużej mierze skupiona na emisji najważniejszych turniejów LoL-a, jednak z czasem chcemy rozszerzyć wachlarz naszych możliwości o takie tytuły jak CS:GO czy Heroes of the Storm.

Mamy prawie wszystko, by ten projekt odniósł sukces. Zgrana ekipa, doświadczeni komentatorzy, profesjonalne analizy od redaktorów naszego portalu, atrakcyjną prezenterkę i tysiące pomysłów. I tu brakuje jeszcze jednego, najważniejszego elementu… Wiecie już jakiego. (Cytat z klasyka) „Pomożecie?!”

Startujemy w sobotę (25.04) o 14:00. Premierze H2WTV będą towarzyszyć dwa mecze relegacyjne EU LCS. Reason Gaming podejmujący Giants Gaming (14:00) oraz Team Roccat stający w szranki z Copenhagen Wolves Academy (~21:00). Dwie polskie drużyny, dwa razy BO5 i dwa razy How2WinTV.

Najlepsi w Polsce komentatorzy, największy portal w Polsce i sprawdzona formuła – to zwyczajnie musi się sprawdzić i okazać sukcesem. Mam nadzieję, że to kolejny ruch w kierunku zapewnienia Wam szerokiego spektrum usług. Wiem, że ekipa How2WinTV da radę, więc jedyne o co proszę to – dajcie im szansę i przekonajcie się, że ta zmiana to jedna z najlepszych rzeczy, jaka mogła zdarzyć się na polskiej scenie League of Legends.

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.