Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Jak się gra w Korei – zadaj pytanie i uzyskaj odpowiedź

Po raz kolejny na naszym forum organizujemy AMA, czyli zadaj dowolne pytanie osobie, którą zaprosiliśmy do współpracy. Tym razem będziecie mieli przepytać okazję gracza z owianej sławą oraz tajemniczej Korei!

Jesteście ciekawi jak wygląda League of Legends po tamtej stronie globu? Czy brąz 5 w Korei to poziom diamentu w Europie? A może ciekawi Was obecna meta panująca w koreańskim soloq, czy może chcielibyście dowiedzieć się co Sangho sądzi na temat najnowszego patcha oraz zmian z nim związanych.

Unplug obecnie znajdujący się w platynie I w kolejce soloQ, gdzie głównie gra AD Carry. Poniżej znajdziecie odnośnik do jego profilu: http://www.op.gg/summoner/champions/userName=%EC%96%B8%ED%94%8C%EC%9D%B4 (czwarta strona specjalizacji została stworzona, aby uwiarygodnić AMA).

Pytania możecie zadawać cały czas – Unplug w miarę możliwości będzie odpowiadał na kolejne z nich (pamiętajcie o sporej różnicy czasowej) w temacie na forum: forum.how2win.pl/topic/320-any-question-about-kor-server-korean-lcl/. Serdecznie zapraszamy do tego, być może odkryjecie kilka tajemnic związanych z koreańskim soloQ i pamiętajcie – komunikacja odbywać się będzie tylko w języku angielskim.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.