Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Jak napisać poradnik na How2Win? – odnowienie sekcji

Sezon czwarty rozpoczęty, LCSy w trakcie, a Vel’Koz niedługo wkroczy na scenę League of Legends. Nasz dział poradników do postaci był ostatnimi czasy nieco zapuszczony – postanowiliśmy więc nieco zmienić formułę tego działu i wyznaczyć nowe trendy na polskiej scenie League of Legends. Od teraz dział poradników do postaci poszerzymy o większe ilości poradników nadsyłanych bezpośrednio przez Was. Aby wprowadzić nieco porządku i umożliwić Wam lepszą weryfikację zawartości poradnika damy Wam unikalną możliwość oceny poradnika pod kilkoma kategoriami (m.in zgodność ze stanem faktycznym, kompletność poradnika). Dzięki temu w przypadku kilku poradników do jednej postaci sami będziecie decydować który z aspektów liczy się dla Was najbardziej (specjalny algorytm za pomocą systemu wag pomoże wybrać też statystycznie najlepszy poradnik).

Zapraszamy więc do ściągania formatki do tworzenia poradników: https://how2win.pl/materials/poradnik_h2w.xlsx i dołożenia swojej cegiełki do rozwoju polskiej społeczności League of Legends. Niech od teraz wszyscy gracze wiedzą, jak grać Twoim mainem!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.