Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

inSec odchodzi z KT Rolster Bullets, znamy kandydata na topa w CLG


Choi “inSec” In-seok zdecydował się za porozumieniem stron nie przedłużać swojego kontraktu z obecną drużyną jaką było KT Rolster Bullets. Sam zawodnik planuje zrobić sobie przerwę co prawdopodobnie spowodowane jest jego nie najlepszymi występami w ostatnim czasie. Na dzień dzisiejszy nie ma żadnej informacji na temat nowego junglera w KT Rolster Bullets


Tymczasem wiemy już kto jest najpoważniejszym kandydatem na nowego zawodnika Counter Logic Gaming. Już w niedzielę były sub w NaJin White Shield Shin “Seraph” Woo Yeong uda się do Gaming House’u drużyny gdzie będzie przechodzić oficjalne testy, gdzie pozostanie on do ich zakończenia. Zawodnik ten będzie sprawdzany pod kątem wiedzy o grze, znajomości języka angielskiego i samych umiejętności mechanicznych. Dodatkowo jako, że Seraph ma trochę inny styl gry od Niena trzeba będzie sprawdzić jego synergię z resztą graczy CLG.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.