Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Informacja o biletach na IEM Katowice

Na tę informację czekaliście od wielu miesięcy, kiedy tylko ogłoszono, że wielki finał ósmego sezonu Intel Extreme Masters odbędzie się w Katowicach. Publikowaliście wiele komentarzy, pytając o bilety na to największe wydarzenie e-sportowe w historii naszego kraju, które zaplanowane jest na marzec 2014 roku. W końcu uchylamy rąbka tajemnicy – więcej informacji na temat biletów wcześniejszego wejścia w dalszej części wiadomości
Na Intel Extreme Masters Katowice 2014 będą dostępne bilety wcześniejszego wejścia. Jest to ukłon w stronę wszystkich osób spoza Katowic, którzy po wielogodzinnej podróży nie chcą stać w kolejce do wejścia. Na imprezę może wejść każdy, gdyż wejście na teren katowickiego Spodka jest darmowy!

Wszyscy posiadacze biletów mają zagwarantowane wejście na imprezę, a ponadto uprawnieni są do wejścia na obiekt wcześniej specjalnie do tego wydzieloną bramą. Na każdy dzień organizatorzy przeznaczyli po 3000 biletów. Zaznaczamy, że impreza jest otwarta i każdy może na nią przyjść, jednak liczba osób, jaką jest w stanie pomieścić Spodek jest ograniczona, należy więc liczyć się z koniecznością odczekania na swoją kolej.

Cena biletu na jeden dzień to 40 złotych. Sprzedaż ruszy już pod koniec przyszłego tygodnia, ale będzie podzielona na kilka części. W grudniu będzie można kupić 1500 wejściówek (po 500 na każdy dzień), zaś kolejne w późniejszym czasie. Będziemy Was na bieżąco o wszystkim informować. Impreza ma charakter otwarty! Wejście na imprezę jest możliwe bez biletów tak jak w styczniu 2013 roku.

Czekajcie na następne newsy o biletach i do zobaczenia między 14 a 16 marca w katowickim Spodku podczas wielkiego finału Intel Extreme Masters. Emocji nie zabraknie!

źródło: http://www.esl.eu/pl/iemkatowice/news/234214/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.