Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Incarnation z banem na Worldsy

Incarnation, którego historię mogliście przeczytać w artykule Człowiek, który mógł się stać najlepszym mid-lanerem Europy, jest obecnie trenerem drużyny SK Gaming, która razem z Alliance i Fnatic będzie reprezentowała region europejski podczas finałów sezonu czwartego. W związku z dożywotnim zakazem gry podczas rozgrywek organizowanych przez Riot, Jensen nie może jako gracz uczestniczyć w mistrzostwach, jednakże od dwóch sezonów pozostaje on aktywnym uczestnikiem rozgrywek LCS jako trener.

Do tej pory Riot wyrażał zgodę na uczestnictwo Incarnationa i pomoc swojej drużynie zza sceny. Jednakże wraz z nadchodzącymi mistrzostwami decyzja ta została zmieniona i zgodnie z najnowszymi informacjami trener SK Gaming nie będzie mógł pomagać swojej drużynie podczas najważniejszego dla nich turnieju. Jensen będzie mógł co prawda pojechać na sam turniej, jednak jako zwykły ich uczestnik, a dostęp za kulisy i do strefy dla graczy zostanie mu całkowicie zakazany. Dwa sezony pracy jako analityk/trener drużyny SK niestety najwyraźniej niewiele znaczą, a drużyna zdaje się być nieco przytłoczona tą informacją.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.