Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Impaler żegna się z Supa Hot Crew

Europejska drużyna Supa Hot Crew oficjalnie poinformowała, że w nadchodzącym splicie LCSa, w barwach tego teamu nie zobaczymy już Matthewa “Impalera” Taylora (pełnił on rolę junglera i kapitana) i Raymonda “KaSinga” Tsanga (był on supportem w SHC).

Na razie nie wiadomo jacy zawodnicy zastąpią tych dwóch graczy, jednak w ostatnim czasie pojawiły się pogłoski jakoby w SHC trwały testy dwóch graczy, którzy występowali na takich samych pozycjach jak dwaj byli już zawodnicy Supa Hot Crew. Zgodnie z tymi doniesieniami miejsce Impalera miałby zająć młody i utalentowany jungler pochodzący ze Szwecji – Amin “Amin” Mezher. Amin występował już przez jakiś czas w barwach Supa Hot Crew, jednak był on zmuszony opuścić tę drużynę gdyż zbyt młody wiek nie pozwalał mu na występy w LCS (później mogliśmy go jeszcze oglądać przez pewien czas w Ninjas in Pyjamas). Tak się składa, że zawodnik ten osiągnie wymagane 17 lat w Grudniu tego roku dzięki czemu nic nie będzie już stało na przeszkodzie by dołączył on do jakiejś drużyny występującej w LCS.

Natomiast nowym supportem w Supa Hot Crew miałby zostać znany głównie z występów w barwach Lemondogs i Ninjas in Pyjamas – Alfonso “mithy” Aguirre Rodriguez. Jak niektórzy z was mogą pamiętać jakiś czas temu mithy wraz z Nukeduckiem został ukarany przez Riot czasowym zakazem gry w LCSach i Challenger Series. Jednak wraz z końcem tego roku znika kara nałożona na obu zawodników więc także Mithy mógłby bez problemu stać się częścią rostera Supa Hot Crew na nadchodzący split LCS.EU.

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.