Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Impactful nowym ADC w Curse Academy

Organizacja Curse oficjalnie ogłosiła, że Joshua “Impactful” Alan Mabrey został nowym ADC w Curse Academy. Jeszcze niedawno wydawało się, że na tą pozycję zostanie wybrany znany z występów w TSMie Shan “Chaox” Huang, jednak po pewnym okresie testów jego kandydatura została odrzucona.

Przed dołączeniem do CA, Impactful był częścią compLexity.Red, jednak team ten rozpadł się praktycznie od razu po tym jak Greyson “goldenglue” Gilmer dostał się do Dignitasu. Obecnie zawodnik ten posiada ponad 650 pkt  w amerykańskim Challangerze dzięki czemu zajmuje on w nim 35 pozycję.

Przy okazji tego ogłoszenia, manager Curse – Steve Arhancet, wyjaśnia, że decyzja o tym, że Chaox nie będzie częścią Curse Academy, została podjęta przez wszystkich graczy tej drużyny, a nie jak niektórzy twierdzili, przez samego Saintviciousa.

Skład tego teamu na nadchodzący split NA Challanger Series prezentuje się następująco:

MexicoCrisCristian RosalesTop
USASaintviciousBrandon DiMarcoJungle
USAmancloudZachary HoscharMid
USAImpactfulJoshua MabreyAD
USABunny FuFuuMichael KuryloSupport
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.