Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Ikona Tęczowego Puchu powraca!

W zeszłym roku po raz pierwszy wprowadziliśmy Ikonę Tęczowego Puchu, aby okazać wsparcie dla IDAHOTB, czyli Międzynarodowego Dnia Przeciwko Homofobii, Transofobii i Bifobii. Jeśli nie udało wam się zdobyć tej cudnej ikony, nie martwcie się, bo w tym roku przywracamy ją i dorzucamy coś ekstra.

Okażcie wsparcie dla rozwoju otwartej, światowej społeczności graczy, kupując Ikonę Tęczowego Puchu za 1 Niebieską Esencję (i używając jej). Zamiast tęczowej animacji pojawiania się w bazie z zeszłego roku, gracze, którzy w tym roku użyją tej ikony, dostaną unikalną animację obrony terytorialnej i będą zostawiać za sobą iskrzący, tęczowy ślad, gdy tylko opuszczą fontannę. Jest też coś ekstra — możecie wybrać niestandardowe tło także w swoim profilu!

Ikonę, tło i animację możecie łapać do końca patcha 9.10. Zaproście zatem znajomego i spróbujcie wymalować podwójną tęczę biegnącą przez cały Summoner’s Rift.

Więcej na temat wysiłków Riot Games zmierzających do stworzenia bardziej otwartego świata dla wszystkich graczy przeczytacie na riotgames.com (artykuł po angielsku).

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.