Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

I Gorlicki Turniej League of Legends już w najbliższy weekend

W dniach 27 i 28 grudnia odbędzie się pierwsza gamingowa impreza w historii Gorlic. Najlepsze regionalne zespoły powalczą nie tylko o tytuł pierwszego mistrza miasta w League of Legends, ale również o nagrody pieniężne i rzeczowe. Koniec roku z pewnością będzie bardzo gorący i emocji nie zabraknie.

Organizatorzy zapraszają wszystkich widzów do Gorlickiego Centrum Kultury, gdzie już od godziny 10:00 będzie można śledzić rozgrywki najlepszych regionalnych zawodników. Wszystkie mecze będą komentowane, więc nawet jeżeli  nie jesteście na bieżąco z aktualizacjami to będziesz mógł cieszyć się niesamowitym widowiskiem. Dla przybyłych czekają także inne atrakcje, które sprawią, że I Gorlicki Turniej League of Legends będzie niezapomnianym wydarzeniem. Dzięki Fundacji Dawne Komputry i Gry odwiedzający będą mogli zagrać na sprzęcie komputerowym sprzed kilkunastu, bądź kilkudziesięciu lat. Jest to nie lada gratka dla miłośników komputerowej zabawy, którzy będą mogli zobaczyć na czym grali ich rodzice, bądź dziadkowie. Ponadto zaplanowano mniejsze turnieje w wyjątkowe gry poprzedniej dekady, Warcrafta i Wormsy.

Mimo lokalnego wydźwięku ta impreza z pewnością będzie nie lada gratką dla każdego miłośnika League of Legends. To właśnie poprzez takie małe turnieje budowana jest siła naszej społeczności oraz ponadczasowy charakter naszej ulubionej gry. Dlatego jeżeli nie udało Wam się zakwalifikować do turnieju głównego to przyjdźcie, pooglądajcie, a za rok, uzbrojeni w nowe taktyki i strategie, sami spróbujecie wygrać kolejną edycję turnieju. Serdecznie zapraszamy!

Oficjalna strona organizatora: www.lolgorlice.wordpress.com

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.