Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

How2Win zmienia się na lepsze

Na wstępie dziękujemy wszystkim, którzy w zeszłym tygodniu wzięli udział w naszej ankiecie. Dokładnie przeanalizowaliśmy Wasze opinie i wprowadzimy wiele poprawek w sposobie funkcjonowania How2Win. Za pomocą tego wpisu pragniemy przybliżyć Wam wyniki ankiety oraz przedstawić zmiany, które niedługo pojawią się na portalu. Będzie ich sporo – niektóre zostały już wprowadzone, inne dopiero się pojawią.

Najważniejsze ze zmian, których możecie się spodziewać to:

 • Poradniki, poradniki i jeszcze raz poradniki! – w najbliższym czasie zwrócimy większa uwagę na poradniki. Będą pojawiać się nie tylko dla pojedynczych postaci, lecz także ogólne dotyczące mechaniki gry oraz ról na Summoner’s Rift. Dla osób, które chcą szybko poznać daną postać przygotujemy krótkie proponowane buildy.

Już teraz otwieramy rekrutację na stanowisko twórcy poradników. Jeśli chciałbyś pokazać swoją postać innym graczom, zapoznaj się z opisem stanowiska i śmiało dołącz do naszego zespołu redakcyjnego (KLIK). Jeśli pragniesz tylko jednorazowo przedstawić swój poradnik czytelnikom, wyślij go w formacie .doc lub .docx na adres kuszlyk@how2win.pl.

 • Prowadzenie kanału na YouTube – już wkrótce uruchomimy kanał na YouTube. Nie chcemy jeszcze ujawniać tego, co dokładnie się tam pojawi, lecz zrobimy co w naszej mocy, by dostarczyć jak najwięcej rozrywki wszystkim graczom League of Legends. Ze strony głównej zniknie panel “YouTube”, a w jego miejscu pojawi się przejrzysty odnośnik do naszych filmików. Jeśli chcesz tym działem zarządzać, zgłoś się do naszej redakcji!
 • Usunięcie działu CS:GO – poświęciliśmy działowi CS:GO mnóstwo uwagi i codziennie dostarczaliśmy najnowszych informacji ze świata gry Valve, lecz w pełni rozumiemy Waszą opinię na temat tej gry. How2win skupiać się będzie TYLKO w tematyce League of Legends. Fanów tego działu jednak pocieszamy – w przyszłości (dość dalekiej) planujemy coś niesamowitego! Bądźcie pamiętliwi i czekajcie cierpliwie!
 • Urozmaicenie tematyki artykułów – w artykułach skupimy się na tematach ogólnych, które wymienialiście w odpowiedziach do ankiety. Oznacza to przede wszystkim więcej analiz oraz nietypowych zastosowań bohaterów.
 • Aktualizacja strony głównej – być może już zauważyliście, że strona w wersji komputerowej działa znacznie sprawniej. To nasz pierwszy krok, by ulepszyć funkcjonalność witryny. Nieco większe zmiany czekają wersję mobilną, gdzie planujemy małą przebudowę, skupioną głównie na sortowaniu wpisów według kategorii (dzięki czemu mobilni użytkownicy uzyskają możliwość personalizacji strony).

Mniejsze (lecz warte uwagi) zmiany:

 • Przywrócenie losowych ciekawostek – nie sądziliśmy, że ten element wzbudził aż taką sympatię w Waszym gronie. Przywrócimy ciekawostki, lecz w nieco zmodyfikowanej formie. Zamiast losowych ciekawostek (u których problemem było to, iż szybko wiele z nich stawało się nieaktualne) dodamy ciekawostki dnia. Dzięki temu wszystkie będą zawsze “na czasie”, a ponadto wynagrodzimy osoby, które codziennie odwiedzają nasz portal.
 • Dodanie opcji plusów i minusów do wpisów – podoba Wam się dany wpis? Dajcie mu lajka! Nie podoba się? Dajcie minusa. Głosy zostaną wyświetlone na stronie głównej, dzięki czemu inni użytkownicy będą widzieli, co warto czytać, a co sobie odpuścić zostawić na później. Ta opcja pojawi się już niedługo i zachęcamy do aktywnego korzystania z niej.
 • Aktualizacja counter-picków oraz specjalizacji na bieżący sezon – tak, dobrze przeczytałeś. My naprawdę to zaktualizujemy! Ba – będziemy na bieżąco uaktualniać! Counterpicki pojawią się już dzisiaj o godz. 19:00, specjalizacje jutro!
 • Więcej tier list społecznościowych – według Waszych opinii społecznościowe tier listy (czyli te, w których sami wybieracie bohaterów) sprawdzają się lepiej. Sprostamy Waszym oczekiwaniom i obiecujemy więcej społecznościowych tier list. Ostrzegamy jednak – nie wszystkie będą tak wyglądać. Musimy zachować różnorodność, a nadmiar demokracji czasem szkodzi… 😀 Co więcej – planujemy kilka tier list specjalnych, innych niż wszystkie… efekty zobaczycie niedługo!
 • Aktualizacja paneli pod logo strony – jeśli interesuje Cię jeden konkretny aspekt na How2Win – znajdziesz go w rozwijanych panelach tuż pod logo strony. Będą one automatycznie uaktualniane, dzięki czemu nie przegapisz żadnych nowych wpisów.
 • Ankieta społecznościowa – co jakiś czas będziemy przeprowadzać drobną ankietę na jedno pytanie związane z League of Legends. Znajdziecie ją w panelu bocznym. Możecie dzięki niej porównać swoje odpowiedzi z innymi użytkownikami.
 • Więcej atrakcji na Facebooku – mini-gry, ciekawostki oraz zagadki. Możecie się tego już wkrótce spodziewać na naszym profilu na Facebooku.

Zmiany będą stopniowo wchodzić w życie. Ich efekty powinniście zaobserwować w najbliższym czasie. Dajcie znać co o nich sądzicie. Może macie jeszcze jakiś pomysł, by uczynić How2Win lepszym miejscem?

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.