Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

hi im gosu dołącza do Counter Logic Gaming

Jeden z najpopularniejszych streamerów dzisiejszych czasów, hi im gosu, oficjalnie dołączył do zespołu Counter Logic Gaming w którym będzie pełnił rolę rezerwowego. Chociaż patrząc na względy sportowe sprowadzenie nowego ADC, który miałby konkurować z Doubleliftem, nie ma za dużo sensu, w kwestiach marketingowych na pewno będzie to bardzo dobry ruch dla obydwu stron.

Stream hiimgosu nie zasłynął wśród społeczności dzięki charyzmie jego prowadzącego czy też niekonwencjonalnej grze. Gosu nie daje komentarza, nie ma nawet zainstalowanej kamerki w której moglibyśmy oglądać jego twarz. Popularny zaczął się robić dzięki swoim zagraniom Vayne, dzięki którym został porównywany do swojego nowego kolegi z drużyny – Doublelifta.

Ze względu na to, że nikt nie zna tożsamości gracza (wiemy jedynie, że pochodzi z Alberty w Kanadzie), w sieci powstała nawet plotka, że tak naprawdę hiimgosu to alter ego Doublelifta. Mit został obalony, kiedy Gosu zaczął streamować podczas jednego w LAN-owych wyjazdów gwiazdy Counter Logic Gaming.

Gosu nie miał wcześniej poważnego doświadczenia na scenie esportowej. Chociaż był przez jakiś czas członkiem New World Eclipse, to nie zagrał tam ani jednego meczu.

Counter Logic Gaming:

IDNameRole
South KoreaSeraphShin Wu-YeongTop
GermanydexterMarcel FeldkampJungle
USALiNkAustin ShinMid
USADoubleliftYiliang PengAD
USAAphromooZaqueri BlackSupport
USANientonsohZach MalhasSub/Top
CanadaHotshotGGGeorge GeorgallidisSub/Mid
CanadaHiimgosuSub/AD
CanadabigfatlpMichael TangSub/Jungle

hi im gosu możemy prawie codziennie oglądać na Twitchu. Jego stream znajduje się poniżej.Watch live video from MushIsGosu on www.twitch.tv

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.