Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Helios zastąpi Snoopeha w Evil Geniuses?

Wiele wskazuje, że w Evil Geniuses dojdzie wkrótce do kolejnych przetasowań. Według ostatnich doniesień drużyna ta jest już w trakcie negocjacji z koreańskim junglerem – Shinem “Heliosem” Dong-jinem. Mało tego, pewne źródła donoszą, że zawodnik ten opuścił już Koreę i wkrótce ma pojawić się w gaming housie EG.

Po tym jak organizacja ogłosiła, że prowadzi testy zawodników występujących na kilku pozycjach (jungle, adc, support) dla wielu oczywistym było, że to właśnie obecny jungler EG – Stephen “Snoopeh” Ellis jest najsłabszym punktem teamu i to właśnie on powinien zostać zastąpiony.

Sam Helios jest doświadczonym graczem mogącym pochwalić się występami w takich drużynach jak: Azubu Blaze, CJ Entus Blaze, czy CJ Entus Frost. Do maja tego roku występował on w barwach NaJin Black Sword.

Przypomnijmy, Evil Geniuses przeprowadziło już jedną zmianę w tym splicie (yellowpete’a zastąpił Altec), jednak na dzień dzisiejszy nie przyniosła ona pożądanych rezultatów – drużyna ta wraz z compLexity posiada najsłabszy wynik w amerykańskiej edycji LCS (1-5).

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.