Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Headhunter Caitlyn już dostępna!

Zaschnięty brud i pot znaczyły twarz Caitlyn. Śledziła swoją ofiarę już od wielu dni, nie mogąc znaleźć szansy na oddanie strzału. Do teraz. Głupiec zapędził się w ciemny las, zupełnie nieświadomy swojego losu. Caitlyn zaczęła przygotowania i położyła kolejną holo-pułapkę. Gdy jej chłodne, zielone światło zaczęło migać, łowczyni kiwnęła głową zadowolona.

Jej zdobycz wyłoniła się spomiędzy drzew, przemykając przez zarośla. Gdy jej ofiara zaczęła się zbliżać, Caitlyn padła na ziemię i zajęła pozycję dogodną do strzału. Jeszcze tylko trochę i wejdzie w jej sidła.

*TRZASK*

Sidła zatrzasnęły się wokół nogi jej celu. Caitlyn błyskawicznie wystrzeliła swoją energetyczną sieć, zapierając się nogami przed potężnym odrzutem. Wróciła na pozycję, aktywowała holograficzny system namierzający swojego karabinu i przygotowała się do pociągnięcia za spust po raz ostatni. Fala energii rozdarła nocną ciszę, malując pejzaż szkarłatem. Strzał w Dziesiątkę.

Dołącz do grona Łowców wraz z Caitlyn Łowczynią Głów, dostępną teraz za 975 RP.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.