Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Headhunter Cailtyn i zmiany w Gnarze

Dziś nieco o Headhunter Caitlyn i zmianach planowanych dla Gnara w patchu 4.15. Pojawi się też informacja o małym buffie dla Sivir, a w formie bonusu rzucimy okiem na concept art Gnara.

Headhunter Caitlyn

Cait otrzymała nieco zmian jesli chodzi o jej  caitlynw W. trzeba przyznać, ze wygląda teraz bardzo ładnie i co najważniejsze pasuje do konceptu.

Zauważcie, ze przeciwna drużyna widzi pułapki na czerwono.
https://www.youtube.com/watch?v=t8lpupS_bLc

Zmiany Gnara

Pracownik Riotu – Gypsylord zabrał niedawno głos na tweeterze w sprawie zmian, które ma otrzymać gnar w patchu 4.15 i zamknął ją w 2 punktach.
    1. W tym patchu Gnar będzie miał naprawionych parę błędów, co zarazem go wzmocni. Chodzi tu o rzeczy jak to, że bumerang nie zawsze trafiał, chociaż powinien i parę innych.
    2. Zmiany “w liczbach” jakie otrzymał na PBE takie jak nowy przelicznik na ulti wciąż są eksperymentalne i nie wiadomo czy wejdą na serwery live.

Sivir

  • Zwiększono zasięg sivirq Boomerang Blade  z 1175 jednostek do 1250

Pantheon

Ma zostać naprawiony błąd związany ze znacznikiem jego pantheonr ulti  , który ma obecnie taki sam kolor dla sojuszników jak i przeciwników.

 

Na deser, dla wszystkich fanów nowego słodziaka w League of Legends concept art:

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.