Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Gracze znowu pomagają

Minął już ponad rok od sławnej akcji charytatywnej Siva HD. Przesympatyczny streamer udowodnił wtedy, że społeczność gamerska potrafi pomagać. Od paru dni redakcja polskiej strony Arhn.eu zbiera pieniądze dla małego Olka. Zapraszamy do wsparcia szlachetniej inicjatywy. Pokażmy, że inicjatywa Siva nie była jednorazówką i gracze potrafią pomagać. 

Gramytatywnie to impreza organizowana co roku przez redakcję serwisu arhn.eu oraz miłośników gier wideo z całego kraju. Co listopad zasiadamy do dwudziestoczterogodzinnego maratonu gier wideo, który transmitujemy na żywo w internecie zachęcając jednocześnie w ten sposób do wpłacania datków na wybrany przez nas charytatywny cel.

W ciągu zaledwie dwóch lat nasza mała grupa pasjonatów zebrała łącznie ponad 35 000 złotych na ratowanie życia i zdrowia dzieci, a to chyba najlepszy dowód na to, że istnieje sens, by każdego kolejnego roku znów grać charytatywnie!

W tym roku chcemy zebrać rekordowe 25 000 złotych, by pomóc sfinansować operację małego Olka, który urodził się z wadą serca. Operacja to jego jedyna nadzieja na normalne dzieciństwo. Nadzieja, którą my, jako społeczność, możemy mu zapewnić.

I spokojnie, to stuprocentowo bezpieczne. Zbiórkę prowadzi charytatywny serwis SiePomaga, a wpłaty trafiają do zarejestrowanej fundacji Cor Infantis. My nie otrzymujemy z tego tytułu żadnych pieniędzy. Wręcz przeciwnie, sami staramy się pomóc we własnym zakresie przekazując dotacje i oferując wpłacającym bonusy za wpłaty opłacone z własnych środków.

Wspomóż gramytatywnie i otrzymaj upominek!

Jak co roku, pierwszych 150 wpłacających, którzy dokonają dotacji na kwotę minimum 10 złotych otrzyma od nas darmowy upominek w postaci pamiątkowej smyczy Gramytatywnie! O przyznawaniu smyczy decydowała będzie kolejność wypełnienia formularza adresowego otrzymanego w potwierdzeniu wpłaty.

Gramytatywna smycz!
(Liczba smyczy jest ograniczona! Oferta dotyczy tylko zbiórki Gramytatywnie 2014)

Weź udział w maratonie i zdobądź nagrody!

Oczywiście sercem Gramytatywnie jest całodobowy maraton gier wideo, który na tej stronie oglądać będzie można już 29 listopada od godziny 10 rano. W trakcie maratonu rozdamy widzom dziesiątki nagród, w tym gier wideo. Oglądanie naszych growych podbojów jest również świetnym sposobem na wsparcie maratonu – wszystkie wpływy z reklam wyświetlających się w trakcie imprezy zasilą nasz charytatywny cel!

Link do streama Arhn.eu

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.