Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Gracze znajdują poważne błędy w Neeko

Neeko pojawiła się na serwerach live już jakiś czas temu i w ostatnim czasie gracze zaczęli odkrywać istnienie kilku bardzo poważnych błędów związanych właśnie z tą postacią.

Najpoważniejszy błąd polega na tym, że w niektórych przypadkach próba spingowania przedmiotów spowoduje natychmiastowe scrashowanie się gry i będzie wymagało ponownego włączenia klienta co oczywiście w wielu przypadkach wiąże się ze sporym spadkiem szans na wygraną naszej drużyny. Wydaje się, że problem ogólnie związany jest z przedmiotami Neeko bo wielu graczy narzeka również na błąd przez który przedmioty tej postaci widoczne w okienku dostępnym po naciśnięciu tabulatora nie aktualizują się poprawnie lub wręcz w ogóle nie są wyświetlane.

Tak poważny błąd najpewniej już dawno zostałby załatany, gdyby nie fakt że w ostatnim czasie większość pracowników Riotu zrobiła sobie wolne związane ze świątecznym okresem. Teraz kiedy prace nad grą powinny zostać już wkrótce wznowione, wydaje się że na dniach możemy spodziewać się albo odpowiedniego hotfixa w tej sprawie albo chociaż tymczasową dezaktywację tej postaci do momentu załatania tych błędów.

 

źródło: =https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/ac7wqc/how_is_neeko_still_not_disabled/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.