Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Gracze C9, Alliance i Fnatic miażdżą koreańskie SoloQ

Wycieczka Counter Logic Gaming do Korei zakończyła się wielkim niepowodzeniem – gracze tej organizacji nie tylko nie zdołali się zakwalifikować do mistrzostw świata, ale wręcz zaprzepaścili swoje wszelkie osiągnięcia podczas regularnego sezonu. Ich niepowodzenie nie przeszkodziło jednak trzem innym drużynom – Cloud 9, Alliance oraz Fnatic wysłać swoich graczy do Korei, gdzie przygotowują się do mistrzostw.

Każdy z graczy drużyn dostał od Riotu specjalne konto – z MMR na poziomie Diamentu, 20 stronami run oraz championami na odpowiednie pozycje (nie ma jasności czy dysponują oni wszystkimi championami, ale prawdopodobnie tak jest). Obecnie wszyscy rozpoczęli ostre treningi, aby jak najszybciej dostać się do śmietanki koreańskiej sceny i zacząć grać z najlepszymi przeciwnikami. Obecna wędrówka jest raczej spacerkiem – większość z nich zwyczajnie góruje nad swoimi rywalami mechaniką oraz podejmowaniem decyzji. Wydaje się, że aż do wysokiego Diamentu 1 nie będą oni mieli równych sobie. Podgląd ich poczynań znajdziecie na stronie OP.gg – wystarczy spojrzeć na historię gier na koncie, aby przekonać się o mocy tych graczy.

 

Wickd: Alliance Wickd

Shook: Alliance Shook

Froggen: Alliance Froggen

Tabzz: Alliance Tabzz

Nyph: A Nyph

Soaz: flyingpoop

Cyanide: Ding12

xPeke: 짱짱 잘 생긴 게

Rekkles: European Deft

Yellowstar: roro1

Araneae: flyingpoop2

Sneaky C9 Sneaker

Meteos Ice cold water

Lemonation 넌나한태오빠야 

Hai KvotheKelsier

Balls EunjiSuzy

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.