Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Gnar już dostępny

Uzbrojony w bumerang, głaz i chwiejny temperament, Gnar wyrusza na Summoner’s Rift.

Gnar Dinozaur

„Chcę być DINOZAUREM!” Mały chłopiec o jasnych włosach wybiegł z klasy na boisko i od razu puścił po nim zabawkowy samochodzik. Gnar wyskoczył chwilkę później. Przystrojony w śpiochy imitujące przebranie dinozaura i uśmiechnięty od ucha do ucha wyczuł, że to czas na zabawę. Po dobiegnięciu do centrum placu wyrzucił swój wierny bumerang w kierunku bezchmurnego nieba.

„Nie! Ja będę dinozaurem! Ty będziesz ROBOTEM, “ wykrzyczała umorusana błotem dziewczynka, która dopiero co przybyłą z obrzeża pobliskiego lasu. Jasnowłosy chłopiec przytupnął stanowczo.

„NIE! Ja chcę być dinozaurem, “ odparł, „Ty będziesz SAMURAJEM!” Widząc, że bumerang Gnara zawraca w kierunku właściciela, chłopiec zaczął do niego biec. Prehistoryczny maluch stał, wyciągając swe maleńkie ramiona ku powracającej do niego zabawce… Tylko po to, aby zobaczyć jak blondas ją łapie. Maluch odwrócił się do koleżanki wciąż trzymając bumerang Gnara w dłoni.

“A właśnie! Tak mi się przypomniało! Dlaczego samuraj nigdy nie…”

“RRAAAAAWWWWRRRRRRRRRR!”

Przerażone dzieci stały jak skamieniałe, wpatrując się w Mega-Gnara skaczącego po plastikowych dachach domków na placu zabaw. Rycząc złowieszczo, wyrwał domek wraz z fundamentami, uderzył nim kilka razy o mur, a następnie cisnął w kierunku uciekającego chłopca. W chaosie, w którym słychać było jedynie wrzaski, mała dziewczynka wciąż wpatrywała się w przerażającego olbrzyma.

„… Dobra. Niech będzie. Gnar może być dinozaurem. Beep boop…”

Zwódź i zwalczaj swych przeciwników, jako Gnar i jego alternatywna skórka – Gnar Dinozaur za1462 RP (normalnie 1950 RP) do końca tygodnia.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.